Podsumowanie 2014

Mamy już styczeń 2015 roku, więc dobry czas na podsumowanie roku ubiegłego – nie zdecydowaliśmy się na podsumowanie pod koniec 2014, gdyż efekty – w tym sprzedaż – były widoczne do ostatniego dnia grudnia (nawet 31 grudnia odnotowaliśmy sprzedaż, za co dziękujemy naszym zaangażowanym klientom!).

Rok 2014 należał do kolejnego udanego, odkąd ArtKomiks.pl rozpoczął swoją działalność jesienią 2012 roku. Od tego czasu, rok do roku, rośnie – w praktyce – i nie odczuliśmy, by rynek plansz komiksowych otworzył się dopiero w roku 2014, jak przeczytaliśmy w jednym z podsumowań ;-) Chociaż cieszę się, że udało się nam wejść we współpracę z wymienianymi w Podsumowaniach domami aukcyjnymi i w ramach naszej inicjatywy doprowadzić do aukcji. Piszę też w liczbie mnogiej, bo w ramach galerii obecnie, w takiej bądź innej formule, pracuje już kilka osób – nie mogło być inaczej.

Długo zastanawiałem się nad tym podsumowaniem, co w nim powinno być i doszedłem do wniosku, że jeśli głównym wyróżnikiem artkomiks.pl jest to, że – w myśl sloganu Apple, think differnet – myślimy i działamy ciut inaczej niż spora część rynku sprzedającego w Polsce sztukę, to w natłoku podsumowań sam nie chciałbym czytać kolejnych wywodów w stylu „bla, bla, bla, jesteśmy best„. A skoro zajmujemy się na co dzień tym, co cieszy oko – sztukami wizualnymi – to, co mamy najlepszego powinno dać się pooglądać. Stąd pomysł na galerię wybranych sprzedanych prac w roku 2014 – a do wielu z nich mam osobisty stosunek emocjonalny.

Autorom gratuluję talentu i sprzedaży oraz osobiście obiecuję, że w roku bieżącym – nowym – nie zwolnię tempa prac, a jest szansa (o czym może niebawem), że sprawy przyśpieszą.

Klientom dziękuję, że swoimi zakupami wspomagają rozwój współpracujących z nami autorów, za liczne przejawy sympatii i interesujące rozmowy, które miałem sposobność odbyć. W tym roku także chcemy być dla Was i poprzez ofertę naszej galerii dostarczać Wam najlepszych artystycznych i komiksowych emocji, a jak potrafią być różnorodne, najlepiej prezentuje poniższa galeria wybranych prac, które w 2014 roku zawisły w domach naszych klientów ciesząc oczy właścicieli.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s