Sylwester 2015/2016: z kolekcji Sylvestra Stallone

Sylwester już jutro. Tymczasem, nim nastanie, u nas inny Sylvester – Stallone.

Z kolekcji Sylvestra Stallone

Kiedy ponad trzy lata temu zakładałem galerię artkomiks.pl nie śniło mi się nawet, że w niedalekiej przyszłości będę mógł zaoferować swoim klientom prace o takiej randze, z kolekcji jednego z najbardziej znanych aktorów na świecie, z którym filmy odtwarzane jeszcze na kasetach VHS wielokrotnie stawały się tematami do [jeszcze] szkolnych rozmów. Sylvester Stallone – miłośnik tężyzny fizycznej, wyrzeźbionego bicepsa (i kilku innych mięśni) oraz kolekcjoner i miłośnik sztuki. I w tym wszystkim nasza galeria :-)

Minęły raptem trzy lata naszej działalności, a już możemy naszym klientom zaprezentować pracę wyjątkową, pochodzącą z prywatnej kolekcji nie kogo innego, jak Stallone właśnie. Wyśmienity tytułowy splash do komiksu wydanego w ramach DC Comics, powstałego przy okazji roli aktora w „Judge Dredd” (Sędzia Dredd), stworzony rękoma legendy współczesnego komiksu czyli J.H. Williamsa III (rysunek ołówkiem) oraz Selogy’a (tusz). Na pracy uwieczniony został sam Sylwester Stallone wcielony w rolę Sędziego, sunący na swoim patrolowym motorze, przed którym pierzcha nawet kot. Nad nim witryna budynku z napisem STALLONE BLOCK, będąca ukłonem w stronę aktora.

I już samo to – autorstwo pracy, motyw przewodni i fakt, że jest to splash tytułowy, fakt, że pochodzi z prywatnej kolekcji jednego z najbardziej rozpoznawanych aktorów na świecie – mówią nam o randze pracy, aczkolwiek w tym przypadku mamy coś jeszcze – absolutnie wyjątkowego! Mianowicie prywatną dedykację Williamsa III dla Sylwestra Stallone o treści: „To Sylvester Stallone The Only Actor Who Could do Dredd Justice! (No Pun Intended) J.H. Williams III 1995„.

Dedykacja J.H.Williamsa dla Sylvestra Stallone.

Dzięki naszym staraniom, ta wyjątkowa praca (poniżej) w przyszłym roku (a to tuż, tuż) znajdzie się u nas w sprzedaży. Już teraz osoby zainteresowane jej nabyciem mogą zgłaszać ten fakt pisząc do nas.

Z kolekcji Sylvestra Stallone - Judge Dredd.

Kolory Pameli Rambo

To nie koniec naszych przygód z Sylvestrem Stallone! Bo oto niebawem do oferty trafi kolejna partia kolorów autorstwa kolorystyki noszącej imię po wyjątkowo kobiecej aktorce oraz nazwisko po wyjątkowo męskim aktorze – bohaterze tego wpisu, Sylwestrze Stallone. Pamela Rambo, laureatka m.in. najbardziej prestiżowej nagrody w świecie komiksu, czyli nagrody Eisnera. Ostatnio zainteresowanie jej pracami przeszło najśmielsze nasze oczekiwania. Dziesięć wyselekcjonowanych kolorów do komiksów z Batmanem – niebawem…

Kolory Pameli Rambo.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s